خرید اپارتمان در استانبول CAN BE FUN FOR ANYONE

خرید اپارتمان در استانبول Can Be Fun For Anyone

خرید اپارتمان در استانبول Can Be Fun For Anyone

Blog Articleبرخلاف اکثر تصور عمومی، استانبول ابتدا در سمت آسیایی و در منطقه کادیکوی امروزی تاسیس شد و با این حال این شهر در دوره روم و عثمانی در قسمت اروپایی نیز رشد کرد و سپس با توسعه روز افزون تکنولوژی و گستره عمومی وسایل حمل و نقل، هر دو طرف اروپایی و آسیایی گسترش یافت.

 رفت و آمد به آن، و در آن بسیار آسان است. وجود مترو، اتوبوس و کشتی‌های مسافربری

با خرید ملک در ترکیه به صورت اقساطی می‌توان برای دریافت اقامت این کشور اقدام کرد.

شرایط اخذ وام توی ترکیه چطوریه؟ ما قصد داریم تو استانبول خونه بخریم و برای خرید هم می‌خوایم از همون بانک‌های استانبول وام بگیریم، امکانش هست؟

تاریخ موجودیت استانبول به چهار دوره روم شرقی، امپراتوری روم شرقی ، امپراتوری عثمانی و تاریخ جمهوری ترکیه تقسیم می شود.

اگر دوست دارید در کنار هموطنان ایرانی باشید استانبول مقصد خوبی برای زندگی است. منطقه فاتح، خان والده و بیلیک دوز می‌تواند محله‌های خوبی برای ایرانیان باشد.

قیمت خرید آپارتمان در شهرهای بزرگ ترکیه مانند ازمیر، آلانیا و آنتالیا شبیه به شهر آنکارا است؛ بنابراین می‌توان قیمت‌های زیر را به عنوان متوسط قیمت خرید ملک در ترکیه در نظر گرفت:

ولی آیا میشه مثل ایران قولنامه‌ای این کار رو انجام داد و بعد از اون مدت سند رو انتقال داد؟

سلام و عرض حرمت . من یک بودجه ۸۰۰۰۰ یورویی را برای اپارتمان دو اطاقه در استانبول خرید آپارتمان در قسمت اروپایی استانبول در نظر گرفته ام .

از دیگر محله‌های محبوب و پرطرفدار و البته گران، برای خرید آپارتمان در استانبول، می‌توان به محله‌ی ساری‌یر اشاره کرد.

گردش شبانه در اورتاکوی استانبول زیبایی خاصی به دنبال دارد. این منطقه در شبها کاملا نورانی بوده و وجود کلوپ های شبانه و موزیک و پیاده روی شبانه خاطرات زیبا را به معرض نمایش می گذارد.

تیم مشاوره و کارشناسان « استانبول همراه » در امور خرید ملک در ترکیه، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، خرید خودرو در ترکیه، کلیه امور بانکی و گرفتن نمایندگی برند های برتر ترکیه در کنار شماست.

در مجتمع های مسکونی بجز مراکز خرید مجهز مراکز تفریحی نیز وجود دارد که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

درود دوست عزیز. این کار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. حتی اگر تمامی جزییات انتقال و ثبت سند را با دقت و بدون اشکال انجام دهید، در صورت اثبات رابطه فامیلی، نه تنها شهروندی به اقوام شما تعلق نمی‌گیرد، بلکه حتی ممکن است شهروندی خود شما نیز لغو شود.

آزمون تومر و راهنمای جامع ثبت نام

Report this page